Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Beijing Aulympic Airport Hotel

3.2 (64) Beijing Capital Airport Hotel
English

Beijing Aulympic Airport Hotel er et taxa firma bedømt med 3.2 stjerner. Kontakt Beijing Aulympic Airport Hotel og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Beijing Aulympic Airport Hotel
36 Xiaotianzhu Rd, Shunyi District, Beijing, China, 101312
3.2
(64)

Anslå taxapris fra Beijing Capital Airport Hotel

Beijing Capital Airport Hotel
Beregn pris

Serviceområde - Beijing Capital Airport Hotel

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Beijing Aulympic Airport Hotel tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Beijing Aulympic Airport Hotel, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Beijing Aulympic Airport Hotel for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Beijing Aulympic Airport Hotel er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Beijing Aulympic Airport Hotel og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Beijing Aulympic Airport Hotel

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Beijing Capital Airport Hotel

Beijing Aulympic Airport Hotel Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Beijing Aulympic Airport Hotel?
Beijing Aulympic Airport Hotel tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring China, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Beijing Aulympic Airport Hotel?
Beijing Aulympic Airport Hotel er bedømt til 3.2 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Beijing Aulympic Airport Hotel placeret?
Adressen på Beijing Aulympic Airport Hotel er 36 Xiaotianzhu Rd, Shunyi District, Beijing, China, 101312.
Hvordan kan man kontakte Beijing Aulympic Airport Hotel?
Kontakt Beijing Aulympic Airport Hotel ved at klikke her på "book nu"
Kan Beijing Aulympic Airport Hotel hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Beijing Aulympic Airport Hotel tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 150+ personer har søgt en taxa i Beijing Capital Airport Hotel - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Beijing Aulympic Airport Hotel