Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Oyak Taxi Cankaya

3.9 (45) Mu
English

Oyak Taxi Cankaya er et taxa firma bedømt med 3.9 stjerner. Kontakt Oyak Taxi Cankaya og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Oyak Taxi Cankaya
Birlik, Ziaur Rahman Cd. No:85, 06610 Çankaya/Ankara, Türkiye
3.9
(45)

Anslå taxapris fra Mu

Mu
Beregn pris

Serviceområde - Mu

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Oyak Taxi Cankaya tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Oyak Taxi Cankaya, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Oyak Taxi Cankaya for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Oyak Taxi Cankaya er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Oyak Taxi Cankaya og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Oyak Taxi Cankaya

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Mu

Oyak Taxi Cankaya Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Oyak Taxi Cankaya?
Oyak Taxi Cankaya tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Turkey, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Oyak Taxi Cankaya?
Oyak Taxi Cankaya er bedømt til 3.9 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Oyak Taxi Cankaya placeret?
Adressen på Oyak Taxi Cankaya er Birlik, Ziaur Rahman Cd. No:85, 06610 Çankaya/Ankara, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Oyak Taxi Cankaya?
Kontakt Oyak Taxi Cankaya ved at klikke her på "book nu"
Kan Oyak Taxi Cankaya hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Oyak Taxi Cankaya tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Oyak Taxi Cankaya