Elias Taxi er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Elias Taxi og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Elias Taxi
English
Kontakt chauffør
Elias Taxi
Praça Pres. Getúlio Vargas - Centro, Nova Friburgo - RJ, 28610-175, Brazil
Anslå taxapris fra Nova Friburgo
Serviceområde - Nova Friburgo
Elias Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Elias Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Elias Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Elias Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Elias Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Elias Taxi
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Nova Friburgo
Elias Taxi Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Elias Taxi?
Elias Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Brazil, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Elias Taxi?
Elias Taxi er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Elias Taxi placeret?
Adressen på Elias Taxi er Praça Pres. Getúlio Vargas - Centro, Nova Friburgo - RJ, 28610-175, Brazil.
Hvordan kan man kontakte Elias Taxi?
Kontakt Elias Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Elias Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Elias Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Elias Taxi