Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Kulki Boardwalk

4.7 (73) Cape Tribulation
English

Kulki Boardwalk er et taxa firma bedømt med 4.7 stjerner. Kontakt Kulki Boardwalk og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Kulki Boardwalk
Cape Tribulation Rd near, Rulers Rd, Cape Tribulation QLD 4873, Australia
4.7
(73)

Anslå taxapris fra Cape Tribulation

Cape Tribulation
Beregn pris

Serviceområde - Cape Tribulation

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Kulki Boardwalk tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Kulki Boardwalk, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Kulki Boardwalk for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Kulki Boardwalk er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Kulki Boardwalk og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Kulki Boardwalk

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Cape Tribulation

Kulki Boardwalk Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Kulki Boardwalk?
Kulki Boardwalk tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Australia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Kulki Boardwalk?
Kulki Boardwalk er bedømt til 4.7 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Kulki Boardwalk placeret?
Adressen på Kulki Boardwalk er Cape Tribulation Rd near, Rulers Rd, Cape Tribulation QLD 4873, Australia.
Hvordan kan man kontakte Kulki Boardwalk?
Kontakt Kulki Boardwalk ved at klikke her på "book nu"
Kan Kulki Boardwalk hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Kulki Boardwalk tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Kulki Boardwalk