Aa Tele Táxi er et taxa firma bedømt med 1 stjerner. Kontakt Aa Tele Táxi og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Aa Tele Táxi
English
Kontakt chauffør
Aa Tele Táxi
R. Zulmiro Gomes, 132 - Estância Velha, Canoas - RS, 92035-030, Brazil
Anslå taxapris fra Canoas
Serviceområde - Canoas
Aa Tele Táxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Aa Tele Táxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Aa Tele Táxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Aa Tele Táxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Aa Tele Táxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Aa Tele Táxi
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Canoas
Ponto De Táxi Do Hospital Nossa Senhora Das Graças De CanoasTáxi Praça Dona Mocinha NiteróiTáxi Do Conjunto Comercial De Canoas No Centro De Canoas, Atendendo Toda A Cidade De Canoas Com Táxis Executivo.Táxi Estação FátimaPonto De Táxi Canoas ShoppingPonto De Táxi BagéPonto De Táxi Rótula Do GuajuvirasPonto De Taxi Centro De Canoas , Taxi Em Canoas
Aa Tele Táxi Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Aa Tele Táxi?
Aa Tele Táxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Brazil, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Aa Tele Táxi?
Aa Tele Táxi er bedømt til 1 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Aa Tele Táxi placeret?
Adressen på Aa Tele Táxi er R. Zulmiro Gomes, 132 - Estância Velha, Canoas - RS, 92035-030, Brazil.
Hvordan kan man kontakte Aa Tele Táxi?
Kontakt Aa Tele Táxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Aa Tele Táxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Aa Tele Táxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Aa Tele Táxi