Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Jmb Taxis

5 (1) Lympstone
English

Jmb Taxis er et taxa firma bedømt med 5 stjerner. Kontakt Jmb Taxis og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Jmb Taxis
14 Hartley Rd, Exmouth EX8 2SG, UK
5
(1)

Anslå taxapris fra Lympstone

Lympstone
Beregn pris

Serviceområde - Lympstone

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Jmb Taxis tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Jmb Taxis, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Jmb Taxis for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Jmb Taxis er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Jmb Taxis og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Jmb Taxis

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Lympstone

Jmb Taxis Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Jmb Taxis?
Jmb Taxis tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United Kingdom, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Jmb Taxis?
Jmb Taxis er bedømt til 5 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Jmb Taxis placeret?
Adressen på Jmb Taxis er 14 Hartley Rd, Exmouth EX8 2SG, UK.
Hvordan kan man kontakte Jmb Taxis?
Kontakt Jmb Taxis ved at klikke her på "book nu"
Kan Jmb Taxis hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Jmb Taxis tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Jmb Taxis