Taxi 19 er et taxa firma bedømt med 5 stjerner. Kontakt Taxi 19 og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Taxi 19
English
Kontakt chauffør
Taxi 19
J. I. Kraszewskiego, 33-380 Krynica-Zdrój, Poland
Anslå taxapris fra Krynica Zdroj
Serviceområde - Krynica Zdroj
Taxi 19 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi 19, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi 19 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi 19 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi 19 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Taxi 19
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Krynica Zdroj
Taxi Krynica - Elitaxi 7 DriverTaxi Wieslaw HebdaTaxi 47 Krynica ZdrÓjTransfair Taxi Krynica - Zdrój Szybko/bezpiecznieTaxi 55 - Taxi Krynica - Krynica - ZdrÓj Osobowe Vany Busy Transfair Ii Rok Zał.2007Toy Museum In Krynica ZdrojTaxi Krynica Woźniak T., Banicki J., Zygadło J.Transpeed Przewóz Osób Krynica Zdrój
Taxi 19 Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Taxi 19?
Taxi 19 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Poland, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi 19?
Taxi 19 er bedømt til 5 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Taxi 19 placeret?
Adressen på Taxi 19 er J. I. Kraszewskiego, 33-380 Krynica-Zdrój, Poland.
Hvordan kan man kontakte Taxi 19?
Kontakt Taxi 19 ved at klikke her på "book nu"
Kan Taxi 19 hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Taxi 19 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi 19