R&z Tours And Travels

5 (33) Shillong
English

About Us – R&Z Tours and TravelsR&Z Tours and Travels is your trusted travel partner, offering unforgettable journeys across the beautiful destinations of Northeast India and beyond. We specialize in personalized tour packages, taxi services, sightseeing trips, and adventure experiences that let you explore nature, culture, and local traditions with comfort and safety.Our mission is to make travel easy, enjoyable, and affordable for everyone. Whether it’s a family vacation, a romantic getaway, or a group adventure, we provide reliable transport, experienced drivers, and well-planned itineraries tailored to your needs.With R&Z Tours and Travels, every trip becomes a memorable story.

Taxi driver
Kontakt chauffør
R&z Tours And Travels
mawbynna, Rynjah, Lapalang, Shillong, Meghalaya 793006, India
5
(33)

Anslå taxapris fra Shillong

Shillong
Beregn pris

Serviceområde - Shillong

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →

R&z Tours And Travels Populære Ruter

Shillong til Cherrapunji531 INR
Shillong til Dawki806 INR
Shillong til Guwahati989 INR
Shillong til Mawphlang246 INR
Shillong til West Jaintia Hills617 INR
R&z Tours And Travels tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med R&z Tours And Travels, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg R&z Tours And Travels for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Guidede ture
Udforsk højdepunkterne på Indien med personaliserede ture og dedikerede guider fra R&z Tours And Travels
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med R&z Tours And Travels og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
VIP-tjenester
R&z Tours And Travels tilbyder premium ture med højkvalitets køretøjer og leverer en eksklusiv og overlegen rejseoplevelse

Del din oplevelse med R&z Tours And Travels

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Mere om R&z Tours And Travels

About Us – R&Z Tours and TravelsR&Z Tours and Travels is your trusted travel partner, offering unforgettable journeys across the beautiful destinations of Northeast India and beyond. We specialize in personalized tour packages, taxi services, sightseeing trips, and adventure experiences that let you explore nature, culture, and local traditions with comfort and safety.Our mission is to make travel easy, enjoyable, and affordable for everyone. Whether it’s a family vacation, a romantic getaway, or a group adventure, we provide reliable transport, experienced drivers, and well-planned itineraries tailored to your needs.With R&Z Tours and Travels, every trip becomes a memorable story.

R&Z tours and travels

R&z Tours And Travels Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder R&z Tours And Travels?
R&z Tours And Travels tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring India, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for R&z Tours And Travels?
R&z Tours And Travels er bedømt til 5 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er R&z Tours And Travels placeret?
Adressen på R&z Tours And Travels er mawbynna, Rynjah, Lapalang, Shillong, Meghalaya 793006, India.
Hvordan kan man kontakte R&z Tours And Travels?
Kontakt R&z Tours And Travels ved at klikke her på "book nu"
Kan R&z Tours And Travels hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, R&z Tours And Travels tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

R&z Tours And Travels

R&z Tours And Travels💬📞 9862343669