Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Çerkezköy Merkez Taksi

4.9 (71) Cerkezkoy
English

Çerkezköy Merkez Taksi er et taxa firma bedømt med 4.9 stjerner. Kontakt Çerkezköy Merkez Taksi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Çerkezköy Merkez Taksi
Kahveler Durağı no 5Merkez Taksi, Kızılpınar Atatürk, Kemal Paşa Cd., 59500 Çerkezköy/Tekirdağ, Türkiye
4.9
(71)

Anslå taxapris fra Cerkezkoy

Cerkezkoy
Beregn pris

Serviceområde - Cerkezkoy

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Çerkezköy Merkez Taksi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Çerkezköy Merkez Taksi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Çerkezköy Merkez Taksi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Çerkezköy Merkez Taksi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Çerkezköy Merkez Taksi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Çerkezköy Merkez Taksi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Cerkezkoy

Çerkezköy Merkez Taksi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Çerkezköy Merkez Taksi?
Çerkezköy Merkez Taksi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Turkey, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Çerkezköy Merkez Taksi?
Çerkezköy Merkez Taksi er bedømt til 4.9 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Çerkezköy Merkez Taksi placeret?
Adressen på Çerkezköy Merkez Taksi er Kahveler Durağı no 5Merkez Taksi, Kızılpınar Atatürk, Kemal Paşa Cd., 59500 Çerkezköy/Tekirdağ, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Çerkezköy Merkez Taksi?
Kontakt Çerkezköy Merkez Taksi ved at klikke her på "book nu"
Kan Çerkezköy Merkez Taksi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Çerkezköy Merkez Taksi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Çerkezköy Merkez Taksi