Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Boy Taxi Car

Sairee Beach
English

Boy Taxi Car er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Boy Taxi Car og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Boy Taxi Car
4R3M+576, Ko Tao, Ko Pha-ngan District, Surat Thani 84280, Thailand

Anslå taxapris fra Sairee Beach

Sairee Beach
Beregn pris

Serviceområde - Sairee Beach

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Boy Taxi Car tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Boy Taxi Car, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Boy Taxi Car for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Boy Taxi Car er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Boy Taxi Car og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Boy Taxi Car

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Sairee Beach

Boy Taxi Car Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Boy Taxi Car?
Boy Taxi Car tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Thailand, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Boy Taxi Car?
Boy Taxi Car er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Boy Taxi Car placeret?
Adressen på Boy Taxi Car er 4R3M+576, Ko Tao, Ko Pha-ngan District, Surat Thani 84280, Thailand.
Hvordan kan man kontakte Boy Taxi Car?
Kontakt Boy Taxi Car ved at klikke her på "book nu"
Kan Boy Taxi Car hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Boy Taxi Car tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 25+ personer har søgt en taxa i Sairee Beach - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Boy Taxi Car