Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Van Heek Gmbh

4.3 (3) Kohlscheid
English

Van Heek Gmbh er et taxa firma bedømt med 4.3 stjerner. Kontakt Van Heek Gmbh og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Van Heek Gmbh
Nordstraße 7, 52134 Herzogenrath, Germany
4.3
(3)

Anslå taxapris fra Kohlscheid

Kohlscheid
Beregn pris

Serviceområde - Kohlscheid

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Van Heek Gmbh tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Van Heek Gmbh, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Van Heek Gmbh for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Van Heek Gmbh er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Van Heek Gmbh og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Van Heek Gmbh

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kohlscheid

Van Heek Gmbh Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Van Heek Gmbh?
Van Heek Gmbh tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Germany, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Van Heek Gmbh?
Van Heek Gmbh er bedømt til 4.3 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Van Heek Gmbh placeret?
Adressen på Van Heek Gmbh er Nordstraße 7, 52134 Herzogenrath, Germany.
Hvordan kan man kontakte Van Heek Gmbh?
Kontakt Van Heek Gmbh ved at klikke her på "book nu"
Kan Van Heek Gmbh hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Van Heek Gmbh tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Van Heek Gmbh