Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Семерка, Такси

3.9 (7) Omsk
English

Семерка, Такси er et taxa firma bedømt med 3.9 stjerner. Kontakt Семерка, Такси og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Семерка, Такси
Ulitsa Omskaya, 22, Omsk, Omsk Oblast, Russia, 644024
3.9
(7)

Anslå taxapris fra Omsk

Omsk
Beregn pris

Serviceområde - Omsk

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Семерка, Такси tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Семерка, Такси, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Семерка, Такси for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Семерка, Такси er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Семерка, Такси og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Семерка, Такси

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Omsk

Семерка, Такси Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Семерка, Такси?
Семерка, Такси tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Russia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Семерка, Такси?
Семерка, Такси er bedømt til 3.9 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Семерка, Такси placeret?
Adressen på Семерка, Такси er Ulitsa Omskaya, 22, Omsk, Omsk Oblast, Russia, 644024.
Hvordan kan man kontakte Семерка, Такси?
Kontakt Семерка, Такси ved at klikke her på "book nu"
Kan Семерка, Такси hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Семерка, Такси tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Семерка, Такси