Relax Taxi er et taxa firma bedømt med 2.9 stjerner. Kontakt Relax Taxi og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Relax Taxi
English
Anslå taxapris fra Nahr Ibrahim
Serviceområde - Nahr Ibrahim
Relax Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Relax Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Relax Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Relax Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Relax Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Relax Taxi
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Nahr Ibrahim
Relax Taxi Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Relax Taxi?
Relax Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Lebanon, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Relax Taxi?
Relax Taxi er bedømt til 2.9 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Relax Taxi placeret?
Adressen på Relax Taxi er XJ3R+J88, JEITA HIGHWAY NEAR OR-LINE, CELL, Jeita, Lebanon.
Hvordan kan man kontakte Relax Taxi?
Kontakt Relax Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Relax Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Relax Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Relax Taxi📞 -