Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Aktas Taxi

1.6 (20) Erzincan
English

Aktas Taxi er et taxa firma bedømt med 1.6 stjerner. Kontakt Aktas Taxi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Aktas Taxi
Karaağaç, Boyacilar cami yanı, Fevzi Paşa Cd. No:32, 24040 Erzincan Merkez/Erzincan, Türkiye
1.6
(20)

Anslå taxapris fra Erzincan

Erzincan
Beregn pris

Serviceområde - Erzincan

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Aktas Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Aktas Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Aktas Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Aktas Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Aktas Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Aktas Taxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Erzincan

Aktas Taxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Aktas Taxi?
Aktas Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Turkey, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Aktas Taxi?
Aktas Taxi er bedømt til 1.6 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Aktas Taxi placeret?
Adressen på Aktas Taxi er Karaağaç, Boyacilar cami yanı, Fevzi Paşa Cd. No:32, 24040 Erzincan Merkez/Erzincan, Türkiye.
Hvordan kan man kontakte Aktas Taxi?
Kontakt Aktas Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Aktas Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Aktas Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Aktas Taxi📞 -