Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Uruguaiana Táxi

4.2 (13) Santos Dumont Airport
English

Uruguaiana Táxi er et taxa firma bedømt med 4.2 stjerner. Kontakt Uruguaiana Táxi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Uruguaiana Táxi
R. Uruguaiana, S/N - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20050-095, Brazil
4.2
(13)

Anslå taxapris fra Santos Dumont Airport

Santos Dumont Airport
Beregn pris

Serviceområde - Santos Dumont Airport

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Uruguaiana Táxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Uruguaiana Táxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Uruguaiana Táxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Uruguaiana Táxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Uruguaiana Táxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Uruguaiana Táxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Santos Dumont Airport

Uruguaiana Táxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Uruguaiana Táxi?
Uruguaiana Táxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Brazil, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Uruguaiana Táxi?
Uruguaiana Táxi er bedømt til 4.2 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Uruguaiana Táxi placeret?
Adressen på Uruguaiana Táxi er R. Uruguaiana, S/N - Centro, Rio de Janeiro - RJ, 20050-095, Brazil.
Hvordan kan man kontakte Uruguaiana Táxi?
Kontakt Uruguaiana Táxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Uruguaiana Táxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Uruguaiana Táxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Uruguaiana Táxi