Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Grupo Tigre Moto Taxi

3.7 (15) Ipatinga
English

Grupo Tigre Moto Taxi er et taxa firma bedømt med 3.7 stjerner. Kontakt Grupo Tigre Moto Taxi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Grupo Tigre Moto Taxi
R. Berilo, 100 - Iguaçu, Ipatinga - MG, 35162-031, Brazil
3.7
(15)

Anslå taxapris fra Ipatinga

Ipatinga
Beregn pris

Serviceområde - Ipatinga

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Grupo Tigre Moto Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Grupo Tigre Moto Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Grupo Tigre Moto Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Grupo Tigre Moto Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Grupo Tigre Moto Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Grupo Tigre Moto Taxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Ipatinga

Grupo Tigre Moto Taxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Grupo Tigre Moto Taxi?
Grupo Tigre Moto Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Brazil, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Grupo Tigre Moto Taxi?
Grupo Tigre Moto Taxi er bedømt til 3.7 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Grupo Tigre Moto Taxi placeret?
Adressen på Grupo Tigre Moto Taxi er R. Berilo, 100 - Iguaçu, Ipatinga - MG, 35162-031, Brazil.
Hvordan kan man kontakte Grupo Tigre Moto Taxi?
Kontakt Grupo Tigre Moto Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Grupo Tigre Moto Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Grupo Tigre Moto Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Grupo Tigre Moto Taxi