Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

岩手中央タクシー 上ノ橋営業所

4.8 (4) Morioka
English

岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 er et taxa firma bedømt med 4.8 stjerner. Kontakt 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所
5-20 Konyacho, Morioka, Iwate 020-0885, Japan
4.8
(4)

Anslå taxapris fra Morioka

Morioka
Beregn pris

Serviceområde - Morioka

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Morioka

岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所?
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Japan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所?
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 er bedømt til 4.8 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 placeret?
Adressen på 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 er 5-20 Konyacho, Morioka, Iwate 020-0885, Japan.
Hvordan kan man kontakte 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所?
Kontakt 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 ved at klikke her på "book nu"
Kan 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, 岩手中央タクシー 上ノ橋営業所 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 46,500+ personer har søgt en taxa i Japan - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
岩手中央タクシー 上ノ橋営業所