Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Syarikat Pengangkutan

2 (4) Bukit Mertajam
English

Syarikat Pengangkutan er et taxa firma bedømt med 2 stjerner. Kontakt Syarikat Pengangkutan og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Syarikat Pengangkutan
MK14, Lot 15497, Jalan Bukit Minyak, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang, Malaysia
2
(4)

Anslå taxapris fra Bukit Mertajam

Bukit Mertajam
Beregn pris

Serviceområde - Bukit Mertajam

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Syarikat Pengangkutan tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Syarikat Pengangkutan, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Syarikat Pengangkutan for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Syarikat Pengangkutan er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Syarikat Pengangkutan og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Syarikat Pengangkutan

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Bukit Mertajam

Syarikat Pengangkutan Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Syarikat Pengangkutan?
Syarikat Pengangkutan tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Malaysia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Syarikat Pengangkutan?
Syarikat Pengangkutan er bedømt til 2 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Syarikat Pengangkutan placeret?
Adressen på Syarikat Pengangkutan er MK14, Lot 15497, Jalan Bukit Minyak, 14000 Bukit Mertajam, Pulau Pinang, Malaysia.
Hvordan kan man kontakte Syarikat Pengangkutan?
Kontakt Syarikat Pengangkutan ved at klikke her på "book nu"
Kan Syarikat Pengangkutan hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Syarikat Pengangkutan tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 4,700+ personer har søgt en taxa i Malaysia - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Syarikat Pengangkutan📞 -