Teksi Exora Mpv er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Teksi Exora Mpv og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Teksi Exora Mpv
English
Kontakt chauffør
Teksi Exora Mpv
C 18 10 blok c cempaka jalan pju 6, Persiaran Surian, Pelangi Damansara, 47800 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia
Anslå taxapris fra Kota Damansara
Serviceområde - Kota Damansara
Teksi Exora Mpv tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Teksi Exora Mpv, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Teksi Exora Mpv for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Teksi Exora Mpv er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Teksi Exora Mpv og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Teksi Exora Mpv
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Kota Damansara
Teksi Exora Mpv Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Teksi Exora Mpv?
Teksi Exora Mpv tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Malaysia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Teksi Exora Mpv?
Teksi Exora Mpv er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Teksi Exora Mpv placeret?
Adressen på Teksi Exora Mpv er C 18 10 blok c cempaka jalan pju 6, Persiaran Surian, Pelangi Damansara, 47800 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.
Hvordan kan man kontakte Teksi Exora Mpv?
Kontakt Teksi Exora Mpv ved at klikke her på "book nu"
Kan Teksi Exora Mpv hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Teksi Exora Mpv tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 4,700+ personer har søgt en taxa i Malaysia - sørg for, at de finder dig.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Teksi Exora Mpv