Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Deko Taxi

Besancon
English

Deko Taxi er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Deko Taxi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Deko Taxi
4 Rue de la Pelouse, 25000 Besançon, France

Anslå taxapris fra Besancon

Besancon
Beregn pris

Serviceområde - Besancon

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Deko Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Deko Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Deko Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Deko Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Deko Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Deko Taxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Besancon

Deko Taxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Deko Taxi?
Deko Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring France, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Deko Taxi?
Deko Taxi er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Deko Taxi placeret?
Adressen på Deko Taxi er 4 Rue de la Pelouse, 25000 Besançon, France.
Hvordan kan man kontakte Deko Taxi?
Kontakt Deko Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Deko Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Deko Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Deko Taxi