Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Coast Cabs

3.4 (60) Dublin
English

Coast Cabs er et taxa firma bedømt med 3.4 stjerner. Kontakt Coast Cabs og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Coast Cabs
5 Greendale Rd, Raheny - Foxfield, Dublin 5, Ireland
3.4
(60)

Anslå taxapris fra Dublin

Dublin
Beregn pris

Serviceområde - Dublin

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Coast Cabs tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Coast Cabs, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Coast Cabs for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Coast Cabs er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Coast Cabs og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Coast Cabs

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Dublin

Coast Cabs Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Coast Cabs?
Coast Cabs tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United States, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Coast Cabs?
Coast Cabs er bedømt til 3.4 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Coast Cabs placeret?
Adressen på Coast Cabs er 5 Greendale Rd, Raheny - Foxfield, Dublin 5, Ireland.
Hvordan kan man kontakte Coast Cabs?
Kontakt Coast Cabs ved at klikke her på "book nu"
Kan Coast Cabs hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Coast Cabs tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 45+ personer har søgt en taxa i Dublin - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Coast Cabs📞 -