Petra Zeckert er et taxa firma bedømt med 3.7 stjerner. Kontakt Petra Zeckert og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Petra Zeckert
English
Kontakt chauffør
Petra Zeckert
Steg 5, 06110 Halle (Saale), Germany
Anslå taxapris fra Halle
Serviceområde - Halle
Petra Zeckert tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Petra Zeckert, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Petra Zeckert for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Petra Zeckert er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Petra Zeckert og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Petra Zeckert
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Halle
Petra Zeckert Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Petra Zeckert?
Petra Zeckert tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Germany, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Petra Zeckert?
Petra Zeckert er bedømt til 3.7 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Petra Zeckert placeret?
Adressen på Petra Zeckert er Steg 5, 06110 Halle (Saale), Germany.
Hvordan kan man kontakte Petra Zeckert?
Kontakt Petra Zeckert ved at klikke her på "book nu"
Kan Petra Zeckert hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Petra Zeckert tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Petra Zeckert