Taxi Ring er et taxa firma bedømt med 2.5 stjerner. Kontakt Taxi Ring og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Taxi Ring
English
Anslå taxapris fra Lindau
Serviceområde - Lindau
Taxi Ring tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Ring, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Ring for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Ring er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Ring og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Taxi Ring
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Lindau
Taxi Ring Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Taxi Ring?
Taxi Ring tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Germany, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Ring?
Taxi Ring er bedømt til 2.5 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Taxi Ring placeret?
Adressen på Taxi Ring er Ladestraße 43, 88131 Lindau (Bodensee), Germany.
Hvordan kan man kontakte Taxi Ring?
Kontakt Taxi Ring ved at klikke her på "book nu"
Kan Taxi Ring hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Taxi Ring tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi Ring📞 -