Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi : Airport Transfer Service

4.8 (15) Kuala Lumpur
English

Taxi : Airport Transfer Service er et taxa firma bedømt med 4.8 stjerner. Kontakt Taxi : Airport Transfer Service og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Taxi : Airport Transfer Service
71 Jalan Mewah 3 Bandar Tun Razak Cheras, 56000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia
4.8
(15)

Anslå taxapris fra Kuala Lumpur

Kuala Lumpur
Beregn pris

Serviceområde - Kuala Lumpur

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi : Airport Transfer Service tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi : Airport Transfer Service, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi : Airport Transfer Service for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi : Airport Transfer Service er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi : Airport Transfer Service og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi : Airport Transfer Service

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kuala Lumpur

Taxi : Airport Transfer Service Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi : Airport Transfer Service?
Taxi : Airport Transfer Service tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Malaysia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi : Airport Transfer Service?
Taxi : Airport Transfer Service er bedømt til 4.8 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Taxi : Airport Transfer Service placeret?
Adressen på Taxi : Airport Transfer Service er 71 Jalan Mewah 3 Bandar Tun Razak Cheras, 56000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia.
Hvordan kan man kontakte Taxi : Airport Transfer Service?
Kontakt Taxi : Airport Transfer Service ved at klikke her på "book nu"
Kan Taxi : Airport Transfer Service hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Taxi : Airport Transfer Service tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 440+ personer har søgt en taxa i Kuala Lumpur - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi : Airport Transfer Service