Invataksi Kimmo Tuupanen er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Invataksi Kimmo Tuupanen og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Invataksi Kimmo Tuupanen
English
Kontakt chauffør
Invataksi Kimmo Tuupanen
Lähdesuonkatu 2, 80140 Joensuu, Finland
Anslå taxapris fra Joensuu
Serviceområde - Joensuu
Invataksi Kimmo Tuupanen tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Invataksi Kimmo Tuupanen, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Invataksi Kimmo Tuupanen for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Invataksi Kimmo Tuupanen er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Invataksi Kimmo Tuupanen og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Invataksi Kimmo Tuupanen
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Joensuu
Invataksi Kimmo Tuupanen Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Invataksi Kimmo Tuupanen?
Invataksi Kimmo Tuupanen tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Finland, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Invataksi Kimmo Tuupanen?
Invataksi Kimmo Tuupanen er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Invataksi Kimmo Tuupanen placeret?
Adressen på Invataksi Kimmo Tuupanen er Lähdesuonkatu 2, 80140 Joensuu, Finland.
Hvordan kan man kontakte Invataksi Kimmo Tuupanen?
Kontakt Invataksi Kimmo Tuupanen ved at klikke her på "book nu"
Kan Invataksi Kimmo Tuupanen hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Invataksi Kimmo Tuupanen tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 1,400+ personer har søgt en taxa i Finland - sørg for, at de finder dig.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Invataksi Kimmo Tuupanen