Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Ulduz Taxİ *5000

3.1 (41) Baku
English

Ulduz Taxİ *5000 er et taxa firma bedømt med 3.1 stjerner. Kontakt Ulduz Taxİ *5000 og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Ulduz Taxİ *5000
1/25 Ahmad Rajabli, Baku, Azerbaijan
3.1
(41)

Anslå taxapris fra Baku

Baku
Beregn pris

Serviceområde - Baku

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Ulduz Taxİ *5000 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Ulduz Taxİ *5000, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Ulduz Taxİ *5000 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Ulduz Taxİ *5000 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Ulduz Taxİ *5000 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Ulduz Taxİ *5000

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Baku

Ulduz Taxİ *5000 Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Ulduz Taxİ *5000?
Ulduz Taxİ *5000 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Azerbaijan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Ulduz Taxİ *5000?
Ulduz Taxİ *5000 er bedømt til 3.1 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Ulduz Taxİ *5000 placeret?
Adressen på Ulduz Taxİ *5000 er 1/25 Ahmad Rajabli, Baku, Azerbaijan.
Hvordan kan man kontakte Ulduz Taxİ *5000?
Kontakt Ulduz Taxİ *5000 ved at klikke her på "book nu"
Kan Ulduz Taxİ *5000 hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Ulduz Taxİ *5000 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 35+ personer har søgt en taxa i Baku - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Ulduz Taxİ *5000