Taxi Heidelberg er et taxa firma bedømt med 2.5 stjerner. Kontakt Taxi Heidelberg og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Taxi Heidelberg
English
Anslå taxapris fra Heidelberg
Serviceområde - Heidelberg
Taxi Heidelberg tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Heidelberg, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Heidelberg for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Heidelberg er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Heidelberg og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Taxi Heidelberg
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Heidelberg
Taxi Heidelberg Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Taxi Heidelberg?
Taxi Heidelberg tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Germany, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Heidelberg?
Taxi Heidelberg er bedømt til 2.5 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Taxi Heidelberg placeret?
Adressen på Taxi Heidelberg er Untere Str. 6, 69117 Heidelberg, Germany.
Hvordan kan man kontakte Taxi Heidelberg?
Kontakt Taxi Heidelberg ved at klikke her på "book nu"
Kan Taxi Heidelberg hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Taxi Heidelberg tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi Heidelberg📞 -