Mainichi Taxis er et taxa firma bedømt med 2 stjerner. Kontakt Mainichi Taxis og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Mainichi Taxis
English
Kontakt chauffør
Mainichi Taxis
Japan, 〒462-0016 Aichi, Nagoya, Kita Ward, Nishiajima, 1 Chome−110 大名古屋交通
Anslå taxapris fra Nagoya
Serviceområde - Nagoya
Mainichi Taxis tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Mainichi Taxis, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Mainichi Taxis for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Mainichi Taxis er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Mainichi Taxis og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Mainichi Taxis
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Nagoya
Mainichi Taxis Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Mainichi Taxis?
Mainichi Taxis tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Japan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Mainichi Taxis?
Mainichi Taxis er bedømt til 2 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Mainichi Taxis placeret?
Adressen på Mainichi Taxis er Japan, 〒462-0016 Aichi, Nagoya, Kita Ward, Nishiajima, 1 Chome−110 大名古屋交通.
Hvordan kan man kontakte Mainichi Taxis?
Kontakt Mainichi Taxis ved at klikke her på "book nu"
Kan Mainichi Taxis hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Mainichi Taxis tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 140+ personer har søgt en taxa i Nagoya - sørg for, at de finder dig.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com