Taxi Calabria er et taxa firma bedømt med 3.3 stjerner. Kontakt Taxi Calabria og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Taxi Calabria
English
Kontakt chauffør
Taxi Calabria
Via Adige, 8, 87032 Amantea CS, Italy
Anslå taxapris fra Cosenza Station
Serviceområde - Cosenza Station
Taxi Calabria tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Calabria, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Calabria for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Calabria er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Calabria og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Taxi Calabria
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Cosenza Station
Taxi Lamezia Terme |lamezia Taxi Web | Taxi Stazione - Aeroporto Lamezia TermeTaxi Ncc Aeroporto Lamezia Destinazione Cosenza - Rende E Viceversa - Stazioni E In Tutta ItaliaTaxi Corigliano CalabroLentino Private DriversTaxi/ncc Ditta CurcioTaxi Crotone 26Noleggio Con Conducente Cosenza TaxiPositano Car Service
Taxi Calabria Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Taxi Calabria?
Taxi Calabria tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Italy, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Calabria?
Taxi Calabria er bedømt til 3.3 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Taxi Calabria placeret?
Adressen på Taxi Calabria er Via Adige, 8, 87032 Amantea CS, Italy.
Hvordan kan man kontakte Taxi Calabria?
Kontakt Taxi Calabria ved at klikke her på "book nu"
Kan Taxi Calabria hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Taxi Calabria tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Taxi Calabria