Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου

3 (6) Porto Heli
English

Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου er et taxa firma bedømt med 3 stjerner. Kontakt Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου
Unnamed Road, Porto Cheli 213 00, Greece
3
(6)

Anslå taxapris fra Porto Heli

Porto Heli
Beregn pris

Serviceområde - Porto Heli

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Porto Heli

Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου?
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Greece, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου?
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου er bedømt til 3 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου placeret?
Adressen på Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου er Unnamed Road, Porto Cheli 213 00, Greece.
Hvordan kan man kontakte Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου?
Kontakt Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου ved at klikke her på "book nu"
Kan Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Πιάτσα Ταξί Πορτοχελίου