Yellow Taxis er et taxa firma bedømt med 2.9 stjerner. Kontakt Yellow Taxis og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Yellow Taxis
English
Kontakt chauffør
Yellow Taxis
1A Holmwood Rise, Norwich NR3 1RF, United Kingdom
Anslå taxapris fra Norwich
Serviceområde - Norwich
Yellow Taxis tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Yellow Taxis, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Yellow Taxis for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Yellow Taxis er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Yellow Taxis og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Yellow Taxis
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Norwich
Yellow Taxis Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Yellow Taxis?
Yellow Taxis tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United Kingdom, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Yellow Taxis?
Yellow Taxis er bedømt til 2.9 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Yellow Taxis placeret?
Adressen på Yellow Taxis er 1A Holmwood Rise, Norwich NR3 1RF, United Kingdom.
Hvordan kan man kontakte Yellow Taxis?
Kontakt Yellow Taxis ved at klikke her på "book nu"
Kan Yellow Taxis hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Yellow Taxis tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com