Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Esa Pehkonen Kemin Taksi

Kemi
English

Esa Pehkonen Kemin Taksi er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Esa Pehkonen Kemin Taksi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Esa Pehkonen Kemin Taksi
Hakalankatu 11, 94100 Kemi, Finland

Anslå taxapris fra Kemi

Kemi
Beregn pris

Serviceområde - Kemi

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Esa Pehkonen Kemin Taksi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Esa Pehkonen Kemin Taksi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Esa Pehkonen Kemin Taksi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Esa Pehkonen Kemin Taksi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Esa Pehkonen Kemin Taksi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Esa Pehkonen Kemin Taksi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kemi

Esa Pehkonen Kemin Taksi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Esa Pehkonen Kemin Taksi?
Esa Pehkonen Kemin Taksi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Finland, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Esa Pehkonen Kemin Taksi?
Esa Pehkonen Kemin Taksi er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Esa Pehkonen Kemin Taksi placeret?
Adressen på Esa Pehkonen Kemin Taksi er Hakalankatu 11, 94100 Kemi, Finland.
Hvordan kan man kontakte Esa Pehkonen Kemin Taksi?
Kontakt Esa Pehkonen Kemin Taksi ved at klikke her på "book nu"
Kan Esa Pehkonen Kemin Taksi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Esa Pehkonen Kemin Taksi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 25+ personer har søgt en taxa i Kemi - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Esa Pehkonen Kemin Taksi