Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Al Rahima Taxi

Matina Aplaya
English

Al Rahima Taxi er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Al Rahima Taxi og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Al Rahima Taxi
2HRJ+R4J, Matina Aplaya Rd, Talomo, Davao City, Davao del Sur, Philippines

Anslå taxapris fra Matina Aplaya

Matina Aplaya
Beregn pris

Serviceområde - Matina Aplaya

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Al Rahima Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Al Rahima Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Al Rahima Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Al Rahima Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Al Rahima Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Al Rahima Taxi

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Matina Aplaya

Al Rahima Taxi Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Al Rahima Taxi?
Al Rahima Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Philippines, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Al Rahima Taxi?
Al Rahima Taxi er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Al Rahima Taxi placeret?
Adressen på Al Rahima Taxi er 2HRJ+R4J, Matina Aplaya Rd, Talomo, Davao City, Davao del Sur, Philippines.
Hvordan kan man kontakte Al Rahima Taxi?
Kontakt Al Rahima Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Al Rahima Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Al Rahima Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Al Rahima Taxi