Shell Ørsta er et taxa firma bedømt med 4 stjerner. Kontakt Shell Ørsta og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Shell Ørsta
English
Kontakt chauffør
Shell Ørsta
Anders Hovden-gata 1, 6153 Ørsta, Norway
Anslå taxapris fra Gata
Serviceområde - Gata
Shell Ørsta tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Shell Ørsta, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Shell Ørsta for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Shell Ørsta er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Shell Ørsta og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Shell Ørsta
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i Gata
Shell Ørsta Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Shell Ørsta?
Shell Ørsta tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Norway, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Shell Ørsta?
Shell Ørsta er bedømt til 4 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.
Hvor er Shell Ørsta placeret?
Adressen på Shell Ørsta er Anders Hovden-gata 1, 6153 Ørsta, Norway.
Hvordan kan man kontakte Shell Ørsta?
Kontakt Shell Ørsta ved at klikke her på "book nu"
Kan Shell Ørsta hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Shell Ørsta tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Shell Ørsta