Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Aheloy Taxi Service

Aheloy
English

Aheloy Taxi Service er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Aheloy Taxi Service og book din tur allerede i dag!

Taxi driver
Kontakt chauffør
Aheloy Taxi Service
ул. Искър 1, 8217 Aheloy, Bulgaria

Anslå taxapris fra Aheloy

Aheloy
Beregn pris

Serviceområde - Aheloy

BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Aheloy Taxi Service tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Aheloy Taxi Service, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Aheloy Taxi Service for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Aheloy Taxi Service er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Aheloy Taxi Service og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Aheloy Taxi Service

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Aheloy

Aheloy Taxi Service Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Aheloy Taxi Service?
Aheloy Taxi Service tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Bulgaria, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Aheloy Taxi Service?
Aheloy Taxi Service er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.
Hvor er Aheloy Taxi Service placeret?
Adressen på Aheloy Taxi Service er ул. Искър 1, 8217 Aheloy, Bulgaria.
Hvordan kan man kontakte Aheloy Taxi Service?
Kontakt Aheloy Taxi Service ved at klikke her på "book nu"
Kan Aheloy Taxi Service hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Aheloy Taxi Service tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Aheloy Taxi Service