Wheelchair Accessible Taxi er et taxa firma bedømt med 3.1 stjerner. Kontakt Wheelchair Accessible Taxi og book din tur allerede i dag!
Er dette dit taxaselskab?
Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.
Wheelchair Accessible Taxi
English
Kontakt chauffør
Wheelchair Accessible Taxi
126 Lexington Ave, New York, NY 10016, United States
Anslå taxapris fra East Village
Serviceområde - East Village
Wheelchair Accessible Taxi tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Wheelchair Accessible Taxi, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Wheelchair Accessible Taxi for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Wheelchair Accessible Taxi er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Wheelchair Accessible Taxi og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler
Del din oplevelse med Wheelchair Accessible Taxi
Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!
Andre taxaer i East Village
Wheelchair Accessible Taxi Taxipris - FAQ
Hvilke tjenester tilbyder Wheelchair Accessible Taxi?
Wheelchair Accessible Taxi tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring United States, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.
Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Wheelchair Accessible Taxi?
Wheelchair Accessible Taxi er bedømt til 3.1 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.
Hvor er Wheelchair Accessible Taxi placeret?
Adressen på Wheelchair Accessible Taxi er 126 Lexington Ave, New York, NY 10016, United States.
Hvordan kan man kontakte Wheelchair Accessible Taxi?
Kontakt Wheelchair Accessible Taxi ved at klikke her på "book nu"
Kan Wheelchair Accessible Taxi hjælpe med lufthavnstransfers?
Ja, Wheelchair Accessible Taxi tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 3,800+ personer har søgt en taxa i United States - sørg for, at de finder dig.
Er du taxichauffør?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Wheelchair Accessible Taxi