Adora Golf Resort Hotel
Prisberegner
Populære ruter
Taxiberegner
Taxiudgifter
Lande
USD
EUR
GBP
søg
Book en taxa i Adora Golf Resort Hotel
Taxachauffør i
Adora Golf Resort Hotel
, book nu
1
Adora resort hotel
Belek, Üç Kumtepesi Mevkii, Belek Turizm Merkezi, 07525 Serik/Antalya, Türkiye
4.4
(1726)
Book nu
Vis nummer
2
Belek taxi
Belek, 45. Sk., 07506 Serik/Antalya, Türkiye
2.9
(42)
Book nu
Vis nummer
Taxa i Adora Golf Resort Hotel
I Adora Golf Resort Hotel er 2 taxaselskaber opført.
Populære ture fra Adora Golf Resort Hotel
Belek
Kadriye
Antalya
Legend
Gloria Golf Resort
Alanya
Belek Beach Resort
Kumköy
Adora Golf Resort Hotel taxi drivers - FAQ
Are taxi drivers in Adora Golf Resort Hotel licensed?
Yes, taxi drivers in Adora Golf Resort Hotel are licensed and must obtain a special permit to operate legally.
Can Adora Golf Resort Hotel taxi drivers provide tour guide services?
Yes, some Turkish taxi drivers can provide tour guide services, but their expertise and knowledge may vary.
Is tipping customary for taxi drivers in Adora Golf Resort Hotel?
Yes, tipping is customary for taxi drivers in Adora Golf Resort Hotel, usually rounding up to the nearest lira or adding around 10% of the fare.
Find en taxichauffør i Adora Golf Resort Hotel
Indtast din rute. Få din taxapris. Undgå at betale for meget.
LAD OS GÅ
Er du taxichauffør i Adora Golf Resort Hotel?
Bliv præsenteret på Taxapris.com
Tilføj din Taxi