Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Malamig Elementary School

English

Malamig Elementary School er et taxa firma bedømt med 4.8 stjerner. Kontakt Malamig Elementary School og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Malamig Elementary School
84RV+PQR, Malamig, Calapan, 5200 Oriental Mindoro, Philippines
4.8
(4)

Anslå taxapris fra Calapan City

Calapan City
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Malamig Elementary School tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Malamig Elementary School, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Malamig Elementary School for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Malamig Elementary School er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Malamig Elementary School og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Malamig Elementary School

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Calapan City

Port Of Calapan★ 4.4 (12)Jeepney & Van Terminal★ 4.4 (7)Dollar Taxi★ 4.1 (17)Land Transportation Office★ 4.0 (10)Dolce Casa Di Jo Ville★ 4.0 (1)Fastcat Roro Calapan★ 4.0 (1)Gsis Calapan Oriental MindoroGulod Calapan City

Malamig Elementary School Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Malamig Elementary School?

Malamig Elementary School tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Philippines, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Malamig Elementary School?

Malamig Elementary School er bedømt til 4.8 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Malamig Elementary School placeret?

Adressen på Malamig Elementary School er 84RV+PQR, Malamig, Calapan, 5200 Oriental Mindoro, Philippines.

Hvordan kan man kontakte Malamig Elementary School?

Kontakt Malamig Elementary School ved at klikke her på "book nu"

Kan Malamig Elementary School hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Malamig Elementary School tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com