Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Campagnolo Travels

English

Campagnolo Travels er et taxa firma bedømt med 4.8 stjerner. Kontakt Campagnolo Travels og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Campagnolo Travels
Via Motton, 29, 36061 Bassano del Grappa VI, Italy
4.8
(11)

Anslå taxapris fra San Bassano

San Bassano
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Campagnolo Travels tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Campagnolo Travels, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Campagnolo Travels for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Campagnolo Travels er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Campagnolo Travels og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Campagnolo Travels

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i San Bassano

Ncc / Taxi Arsie Walter★ 5.0 (27)Scremin Giovanni Snc★ 5.0 (8)Meta24★ 4.7 (25)Bassano Del Grappa★ 4.2 (211)No Drivers

Campagnolo Travels Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Campagnolo Travels?

Campagnolo Travels tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Italy, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Campagnolo Travels?

Campagnolo Travels er bedømt til 4.8 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Campagnolo Travels placeret?

Adressen på Campagnolo Travels er Via Motton, 29, 36061 Bassano del Grappa VI, Italy.

Hvordan kan man kontakte Campagnolo Travels?

Kontakt Campagnolo Travels ved at klikke her på "book nu"

Kan Campagnolo Travels hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Campagnolo Travels tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com