Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi Krka

English

Taxi Krka er et taxa firma bedømt med 5 stjerner. Kontakt Taxi Krka og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxi Krka
Bačići uz cestu 4, 22324, Drinovci, Croatia
5
(23)

Anslå taxapris fra Grubine

Grubine
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi Krka tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Krka, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Krka for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Krka er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Krka og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi Krka

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Grubine

Taxi Minko Podgora★ 5.0 (113)Taxi Dugi Rat★ 5.0 (95)Taxi Zivogosce - Transfers Minko★ 5.0 (6)Taxi T-primus★ 5.0 (2)Bat Taxi D.o.o. (poslovnica Imotski)★ 4.9 (99)Croatia-taxi-transfers★ 4.4 (7)Taxi Prijevoz “stari As”-općina Gradac, Vl. Žarko Visković★ 4.3 (7)Ivan Knego, Taxi SluŽba Ivan MokoŠica, Šumet 4★ 3.0 (2)

Taxi Krka Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi Krka?

Taxi Krka tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Croatia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Krka?

Taxi Krka er bedømt til 5 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Taxi Krka placeret?

Adressen på Taxi Krka er Bačići uz cestu 4, 22324, Drinovci, Croatia.

Hvordan kan man kontakte Taxi Krka?

Kontakt Taxi Krka ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxi Krka hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxi Krka tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com