Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Qtaxi板橋服務處

English

Qtaxi板橋服務處 er et taxa firma bedømt med 4.6 stjerner. Kontakt Qtaxi板橋服務處 og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Qtaxi板橋服務處
220, Taiwan, New Taipei City, Banqiao District, Dongmen St, 30之2號之 57
4.6
(10)

Anslå taxapris fra Banqiao District

Banqiao District
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Qtaxi板橋服務處 tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Qtaxi板橋服務處, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Qtaxi板橋服務處 for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Qtaxi板橋服務處 er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Qtaxi板橋服務處 og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Qtaxi板橋服務處

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Banqiao District

群翔計程錶行 3錄行車記錄器 隔熱紙 窗簾 塑膠地板 影音安卓機 汽車百貨★ 5.0 (461)高正計程車交通公司(新北市全聯計程車運輸合作社)-uber/多元計程車/合作社/靠行車/新中古車買賣(無叫車服務)★ 5.0 (123)新北無障礙計程車-爬梯機上下樓,復健接送,洗腎接送,輪椅計程車,私人復康巴士,輪椅接送車★ 5.0 (8)翔程xctour台灣包車 登山接駁 機場接送★ 4.9 (456)優質國際租賃有限公司&優駿多元化計程車★ 4.9 (70)裕豐計程車有限公司★ 4.6 (183)永達交通有限公司★ 4.6 (176)慶聲計程車行-專賣中古計程車、藍天使合作社★ 4.6 (106)

Qtaxi板橋服務處 Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Qtaxi板橋服務處?

Qtaxi板橋服務處 tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Taiwan, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Qtaxi板橋服務處?

Qtaxi板橋服務處 er bedømt til 4.6 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Qtaxi板橋服務處 placeret?

Adressen på Qtaxi板橋服務處 er 220, Taiwan, New Taipei City, Banqiao District, Dongmen St, 30之2號之 57.

Hvordan kan man kontakte Qtaxi板橋服務處?

Kontakt Qtaxi板橋服務處 ved at klikke her på "book nu"

Kan Qtaxi板橋服務處 hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Qtaxi板橋服務處 tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 35+ personer har søgt en taxa i Banqiao District - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com