Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi Tải An Phát

English

Taxi Tải An Phát er et taxa firma bedømt med 5 stjerner. Kontakt Taxi Tải An Phát og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxi Tải An Phát
126 Y Moan Ênuôl, Tân Lợi, Buôn Ma Thuột, Đắk Lắk, Vietnam
5
(2)

Anslå taxapris fra Buon Ma Thuot

Buon Ma Thuot
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi Tải An Phát tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Tải An Phát, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Tải An Phát for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Tải An Phát er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Tải An Phát og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi Tải An Phát

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Buon Ma Thuot

Taxi Trung Buôn Ma Thuột★ 5.0 (19)Dịch Vụ Du Lịch Huy Vũ★ 5.0 (17)Lái Xe Hộ Go Home Ban Mê★ 5.0 (16)Taxi Tour Buôn Ma Thuột Duy Tấn★ 5.0 (8)Taxi ĐiỆn BuÔn Ma ThuỘt★ 5.0 (7)Taxi Buôn Ma Thuột - Dvdl Lê Anh★ 5.0 (7)Taxi Ban Mê★ 5.0 (6)Dịch Vụ Taxi Buôn Ma Thuột - Tổng Đài Taxi Bmt - Taxi Bmt★ 5.0 (5)

Taxi Tải An Phát Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi Tải An Phát?

Taxi Tải An Phát tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Viet Nam, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Tải An Phát?

Taxi Tải An Phát er bedømt til 5 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Taxi Tải An Phát placeret?

Adressen på Taxi Tải An Phát er 126 Y Moan Ênuôl, Tân Lợi, Buôn Ma Thuột, Đắk Lắk, Vietnam.

Hvordan kan man kontakte Taxi Tải An Phát?

Kontakt Taxi Tải An Phát ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxi Tải An Phát hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxi Tải An Phát tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com