Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited

English

忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited er et taxa firma bedømt med 3.6 stjerner. Kontakt 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited
Hong Kong, To Kwa Wan, Yuk Yat St, 19號, Acro Industrial Building, 九龍城地下
3.6
(55)

Anslå taxapris fra Kowloon Bay

Kowloon Bay
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kowloon Bay

過海的士站★ 5.0 (3)Chun Sing Motors★ 5.0 (1)啟德郵輪碼頭小巴總站★ 5.0 (1)Taxi Stand★ 5.0 (1)過海的士站★ 5.0 (1)九龍的士維修中心 Kowloon Taxi Repairing Centre★ 5.0 (1)Ikea Kowloon Bay★ 4.2 (5126)Kai Tak Sports Park Bus Terminus And Taxi Stand★ 4.2 (5)

忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited?

忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Hong Kong, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited?

忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited er bedømt til 3.6 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited placeret?

Adressen på 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited er Hong Kong, To Kwa Wan, Yuk Yat St, 19號, Acro Industrial Building, 九龍城地下.

Hvordan kan man kontakte 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited?

Kontakt 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited ved at klikke her på "book nu"

Kan 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, 忠誠車行有限公司 Chung Shing Taxi Limited tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com