Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxis Alexandrine Clictaxis

English

Taxis Alexandrine Clictaxis er et taxa firma bedømt med 0 stjerner. Kontakt Taxis Alexandrine Clictaxis og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxis Alexandrine Clictaxis
Pl. de la Mairie, 17210 Arthenac, France

Anslå taxapris fra Chillac

Chillac
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxis Alexandrine Clictaxis tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxis Alexandrine Clictaxis, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxis Alexandrine Clictaxis for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxis Alexandrine Clictaxis er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxis Alexandrine Clictaxis og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxis Alexandrine Clictaxis

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Chillac

Taxi E-transport★ 5.0 (10)G16 Taxi★ 5.0 (4)Taxis De Haute Saintonge★ 5.0 (3)Bes'cardriver★ 5.0 (2)Taxi Ludo★ 5.0 (2)Taxi Emmanuel Crochet★ 5.0 (1)Taxi Doro★ 5.0 (1)Christine Romanet★ 5.0 (1)

Taxis Alexandrine Clictaxis Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxis Alexandrine Clictaxis?

Taxis Alexandrine Clictaxis tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring France, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxis Alexandrine Clictaxis?

Taxis Alexandrine Clictaxis er bedømt til 0 stjerner, hvilket indikerer en lav kundetilfredshed.

Hvor er Taxis Alexandrine Clictaxis placeret?

Adressen på Taxis Alexandrine Clictaxis er Pl. de la Mairie, 17210 Arthenac, France.

Hvordan kan man kontakte Taxis Alexandrine Clictaxis?

Kontakt Taxis Alexandrine Clictaxis ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxis Alexandrine Clictaxis hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxis Alexandrine Clictaxis tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com