Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Dimapur Airport

English

Dimapur Airport er et taxa firma bedømt med 3.8 stjerner. Kontakt Dimapur Airport og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Dimapur Airport
3rd Mile, Dimapur, Nagaland 797112, India
3.8
(2635)

Anslå taxapris fra Dimapur Airport

Dimapur Airport
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Dimapur Airport tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Dimapur Airport, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Dimapur Airport for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Dimapur Airport er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Dimapur Airport og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Dimapur Airport

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Dimapur Airport

Premium Car Service/car Rental Services★ 5.0 (55)Dimapur Cab Service★ 5.0 (30)Fast Cab Service | Car Rental Service Dimapur★ 4.9 (61)Kabxi Cab | Local, Outstation & Tour Taxi In Dimapur★ 4.6 (10)Cab Service Dimapur★ 4.0 (2)Cab Service

Dimapur Airport Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Dimapur Airport?

Dimapur Airport tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring India, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Dimapur Airport?

Dimapur Airport er bedømt til 3.8 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Dimapur Airport placeret?

Adressen på Dimapur Airport er 3rd Mile, Dimapur, Nagaland 797112, India.

Hvordan kan man kontakte Dimapur Airport?

Kontakt Dimapur Airport ved at klikke her på "book nu"

Kan Dimapur Airport hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Dimapur Airport tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Dimapur Airport📞 -1