Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Star Cab Service

English

Star Cab Service er et taxa firma bedømt med 3.8 stjerner. Kontakt Star Cab Service og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Star Cab Service
2W3R+QWP, Weerasekara Mawatha, Kadawatha, Sri Lanka
3.8
(4)

Anslå taxapris fra Kadawatha

Kadawatha
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Star Cab Service tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Star Cab Service, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Star Cab Service for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Star Cab Service er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Star Cab Service og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Star Cab Service

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Kadawatha

Lift Me Cab Service★ 5.0 (53)Kadawatha Cab Niru★ 5.0 (27)Kadawatha Cab And Tours★ 5.0 (21)Oki Cabs & Tours★ 5.0 (17)Mahara Taxi★ 5.0 (16)Safe Cabs And Tours★ 5.0 (15)Itaxi Cab Service★ 5.0 (11)Top Dollar Taxi Company★ 5.0 (10)

Star Cab Service Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Star Cab Service?

Star Cab Service tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Sri Lanka, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Star Cab Service?

Star Cab Service er bedømt til 3.8 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Star Cab Service placeret?

Adressen på Star Cab Service er 2W3R+QWP, Weerasekara Mawatha, Kadawatha, Sri Lanka.

Hvordan kan man kontakte Star Cab Service?

Kontakt Star Cab Service ved at klikke her på "book nu"

Kan Star Cab Service hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Star Cab Service tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 3,500+ personer har søgt en taxa i Sri Lanka - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com