Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Taxi Služba Juraj Majerčík

English

Taxi Služba Juraj Majerčík er et taxa firma bedømt med 3.7 stjerner. Kontakt Taxi Služba Juraj Majerčík og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Taxi Služba Juraj Majerčík
Stodolova 1877/3, 031 01 Stare Mesto, Slovakia
3.7
(3)

Anslå taxapris fra Liptovsky Mikulas

Liptovsky Mikulas
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Taxi Služba Juraj Majerčík tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Taxi Služba Juraj Majerčík, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Taxi Služba Juraj Majerčík for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Taxi Služba Juraj Majerčík er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Taxi Služba Juraj Majerčík og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Taxi Služba Juraj Majerčík

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Liptovsky Mikulas

Brothertaxi★ 5.0 (9)Eco Taxi ️★ 5.0 (8)Mikuláš Taxi★ 5.0 (3)Michal Šimko Nonstop Taxi★ 5.0 (1)Ladytaxi★ 4.8 (4)Taxi Liptovský Mikuláš - Lm Taxi Liptovský Mikuláš★ 4.7 (116)Taxi Liptovský Mikuláš★ 4.7 (55)Fajnové Taxi★ 4.6 (81)

Taxi Služba Juraj Majerčík Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Taxi Služba Juraj Majerčík?

Taxi Služba Juraj Majerčík tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Slovakia, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Taxi Služba Juraj Majerčík?

Taxi Služba Juraj Majerčík er bedømt til 3.7 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Taxi Služba Juraj Majerčík placeret?

Adressen på Taxi Služba Juraj Majerčík er Stodolova 1877/3, 031 01 Stare Mesto, Slovakia.

Hvordan kan man kontakte Taxi Služba Juraj Majerčík?

Kontakt Taxi Služba Juraj Majerčík ved at klikke her på "book nu"

Kan Taxi Služba Juraj Majerčík hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Taxi Služba Juraj Majerčík tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com