Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Cty Mai Linh

English

Cty Mai Linh er et taxa firma bedømt med 3.2 stjerner. Kontakt Cty Mai Linh og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Cty Mai Linh
464 Phan Đình Phùng, Chánh Lộ, Quảng Ngãi, Vietnam
3.2
(5)

Anslå taxapris fra Quang Ngai

Quang Ngai
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Cty Mai Linh tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Cty Mai Linh, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Cty Mai Linh for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Cty Mai Linh er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Cty Mai Linh og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Cty Mai Linh

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Quang Ngai

Taxi Mai Linh★ 5.0 (18)Taxi Chợ Chùa★ 5.0 (13)Taxi Quảng Ngãi★ 5.0 (7)Dvdl. TẤn Ninh★ 5.0 (2)Sun Taxi Grab Giá Rẻ★ 5.0 (1)Công Ty Cổ Phần Công Nghệ Và Du Lịch ThiÊn Ấn★ 5.0 (1)Taxi Quảng Ngãi - Quangngai.taxi★ 5.0 (1)Dịch Vụ Taxi Mộ Đức 24/7★ 4.9 (32)

Cty Mai Linh Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Cty Mai Linh?

Cty Mai Linh tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring Vietnam, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Cty Mai Linh?

Cty Mai Linh er bedømt til 3.2 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Cty Mai Linh placeret?

Adressen på Cty Mai Linh er 464 Phan Đình Phùng, Chánh Lộ, Quảng Ngãi, Vietnam.

Hvordan kan man kontakte Cty Mai Linh?

Kontakt Cty Mai Linh ved at klikke her på "book nu"

Kan Cty Mai Linh hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Cty Mai Linh tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.
📈 790+ personer har søgt en taxa i Vietnam - sørg for, at de finder dig.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com