Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Leh Airport

English

Leh Airport er et taxa firma bedømt med 3.9 stjerner. Kontakt Leh Airport og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Leh Airport
Kushok Bakula Rimpochee Airport, Leh Airport Travel Terminal, Leh, 194104
3.9
(261)

Anslå taxapris fra Leh Airport

Leh Airport
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Leh Airport tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Leh Airport, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Leh Airport for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Leh Airport er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Leh Airport og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Leh Airport

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Leh Airport

Two Wheels Adventure, Bike Rental In Leh Ladakh/ Taxi Services Ladakh★ 5.0 (25)Ladakh Travel Advisor★ 5.0 (19)Padma Ladakh Taxi Service★ 5.0 (19)Ladakh On Four Wheels.★ 5.0 (18)Tashiji Leh Taxi Service★ 5.0 (16)Ladakh Taxi Service★ 5.0 (10)Nawang Taxi Hire★ 5.0 (8)Pan Travel Ladakh / Taxi Service In Leh Ladakh/ Air E-ticket Ladakh/ Ladakh Trip / Bike Trip In Leh Ladakh.★ 5.0 (6)

Leh Airport Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Leh Airport?

Leh Airport tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring India, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Leh Airport?

Leh Airport er bedømt til 3.9 stjerner, hvilket indikerer en medium kundetilfredshed.

Hvor er Leh Airport placeret?

Adressen på Leh Airport er Kushok Bakula Rimpochee Airport, Leh Airport Travel Terminal, Leh, 194104.

Hvordan kan man kontakte Leh Airport?

Kontakt Leh Airport ved at klikke her på "book nu"

Kan Leh Airport hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Leh Airport tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com
Leh Airport📞 -1