Er dette dit taxaselskab?

Gør krav på siden gratis: flere bookinger, tilføj billeder, ydelser og priser og hold dine oplysninger opdateret.

Gør krav på siden - gratis →

Candid Cab Service

English

Candid Cab Service er et taxa firma bedømt med 4.9 stjerner. Kontakt Candid Cab Service og book din tur allerede i dag!

Kontakt chauffør
Candid Cab Service
sadhna, II B 60, Vaishali, Ghaziabad, Uttar Pradesh 201010, India
4.9
(45)

Anslå taxapris fra Ghaziabad

Ghaziabad
Beregn pris
BookingsystemModtag bookinger onlineLad rejsende bestille en tur direkte fra din side, og håndter alt i én indbakke.Se bookingsystemet →
Candid Cab Service tilbyder
Standard taxitjeneste
Oplev byen med Candid Cab Service, hvilket sikrer pålidelig og effektiv rejse i og omkring byen
Lufthavnstransport
Vælg Candid Cab Service for specialiserede lufthavnstransporter og garanter en gnidningsløs overgang til og fra lufthavnen
Leveringstjeneste
Candid Cab Service er ikke kun for personer; dine pakker og dokumenter når nemt deres destination.
Planlagte ture
Book din tur på forhånd med Candid Cab Service og garanter punktlighed for dine vigtige aftaler

Del din oplevelse med Candid Cab Service

Hjælp andre rejsende ved at dele din oplevelse. Din feedback er værdifuld!

Andre taxaer i Ghaziabad

Near Me Driver & Taxi Service★ 5.0 (157)National Tour & Travels : Ghaziabad Cab Car Rental, Outstation Taxi Service, Taxi Service In Ghaziabad, Taxi Service Near Me★ 5.0 (79)Moazzam Taxi Service★ 5.0 (73)Anytime Driver & Taxi Services★ 4.9 (202)Vk Sharma Taxi Service - Local & Outstation Cabs★ 4.9 (92)Happy Taxi Service★ 4.9 (89)Tiwari Tourist Taxi Service★ 4.9 (85)Prakash Taxi Service /cab Booking/travels/rajnagar Extension/ Ghaziabad★ 4.9 (56)

Candid Cab Service Taxipris - FAQ

Hvilke tjenester tilbyder Candid Cab Service?

Candid Cab Service tilbyder en række tjenester, herunder standard taxitjeneste for pålidelig og effektiv rejse i og omkring India, lufthavnstransfers for en problemfri overgang til og fra lufthavnen, samt planlagte ture for at garantere punktlighed til vigtige aftaler.

Hvad er den gennemsnitlige bedømmelse af passagerer for Candid Cab Service?

Candid Cab Service er bedømt til 4.9 stjerner, hvilket indikerer en høj kundetilfredshed.

Hvor er Candid Cab Service placeret?

Adressen på Candid Cab Service er sadhna, II B 60, Vaishali, Ghaziabad, Uttar Pradesh 201010, India.

Hvordan kan man kontakte Candid Cab Service?

Kontakt Candid Cab Service ved at klikke her på "book nu"

Kan Candid Cab Service hjælpe med lufthavnstransfers?

Ja, Candid Cab Service tilbyder specielle lufthavnstransfertjenester.

Er du taxichauffør?

Bliv præsenteret på Taxapris.com